Specjalista do spraw ubezpieczeń

Powiatowy Urząd Pracy w Pile
Miejsce pracy: Piła
Numer: StPr/24/0991
OBOWIĄZKI:
opracowanie i przedstawienie klientowi ofert ubezpieczenia, obliczanie i ustalanie wysokości składek dla otrzymanych i przyjętych wniosków o ubezpieczenie, inkasowanie należnych ubezpieczycielowi składek z tytułu zawartych umów ubezpieczenia, sporządzanie i dostarczanie ubezpieczycielowi ustalonych przez niego informacji, dokumentów, sprawozdań.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Piła

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pile