Specjalista do spraw szkoleń

Powiatowy Urząd Pracy w Pile
Miejsce pracy: Zawada (pow. pilski, gm. Szydłowo), Zawada
Numer: StPr/24/1096
OBOWIĄZKI:
Rekrutacja osób na kursy i szkolenia, zamieszczenie ogłoszeń dot. rekrutacji w lokalnej prasie, tworzenie postów w social mediach, telefoniczna i mailowa obsługa klientów, tworzenie materiałów reklamowych, pomoc w prowadzeniu dokumentacji szkoleniowej, badanie lokalnego rynku względem zapotrzebowania na kursy i szkolenia.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, inne
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne
Wykształcenie: zasadnicze branżowe, inne
Wykształcenie: średnie zawodowe, inne

Wymagania inne:

wykształcenie minimum zawodowe, umiejętność obsługi komputera

Miejsce pracy:

Zawada

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pile