Specjalista do spraw sprzedaży

Powiatowy Urząd Pracy w Turku
Specjalista do spraw sprzedaży
Miejsce pracy: Turek
Numer: StPr/24/0611
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie zamówień, wystawianie faktur, obsługa klienta. Przygotowywanie ofert sprzedaży.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

Doświadczenie zawodowe min. rok na podobnym stanowisku.

Miejsce pracy:

Turek


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Turku

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Doradca Klienta Biznesowego ds. OZE

Data dodania: dzisiaj

Twój zakres obowiązków Doradztwo Klientom w zakresie rozwiązań energii odnawialnej Aktywna sprzedaż produktów firmy (fotowoltaika/pompy...

Pracodawca: Polenergia Fotowoltaika S.A.

Lokalizacja: Poznań

Oferta

Specjalista ds. rozwoju rynku

Data dodania: wczoraj

Zakres obowiązków: kontaktujesz się telefonicznie z Klientem prezentujesz usługi naszej firmy wstępnie analizujesz i weryfikujesz potrzeby Klientów w...

Pracodawca: DGP Clean Partner Sp. Z o.o.

Lokalizacja: Poznań

Oferta

Menedżer handlowy - maszyny używane

Data dodania: wczoraj

praca na terenie całego kraju Twój zakres obowiązków: sprzedaż produktów, urządzeń i usług na terenie Polski wsparcie techniczne i kontakt z...

Pracodawca: WIRTGEN POLSKA Sp. z o.o.

Lokalizacja: Poznań

Oferta