Specjalista do spraw mediów interaktywnych

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/24/3010
OBOWIĄZKI:
utworzenie 72 tekstów w języku białoruskim do mediów interaktywnych dla reprezentowania film i marek w mediach społecznościowych; utworzenie 36 mailingów, co miesiąc wysłanych do klienta z nowymi ofertami sprzedażowymi oraz utworzenie 9 kampanii reklamowych wdrożeniowych nowe towary; wartość dzieła za trzy lata 154 800 zł brutto, płatne w 36 transzach gdzie jedna transza to 4300 zł brutto; liczba godzin wykonywanych w miesiącu około 50
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: białoruski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o dzieło

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu