Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Spawacz
Miejsce pracy: Stęszew
Numer: StPr/24/2989
OBOWIĄZKI:
Spawanie konstrukcji metalowych metodą MIG 135
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą MIG
Uprawnienia: dokładność


Wymagania inne:

spawanie MIG 135; mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Miejsce pracy:

Stęszew


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Spawacz

Data dodania: 2024-09-17

Łączenie części i elementów konstrukcyjnych ze stali. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Uprawnienia do spawania...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Tomyślu

Lokalizacja: Zbąszyń

Oferta

Spawacz

Data dodania: 2024-09-16

zgodny z charakterystyką pracy Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wykształcenie: zasadnicze branżowe Wymagania inne:

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Pleszewie

Lokalizacja: Dobra Nadzieja

Oferta

Spawacz

Data dodania: 2024-09-05

spawanie Wymagania inne:

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie

Lokalizacja: Lubcz Wielki

Oferta