Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Sortowacz
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/24/3385
OBOWIĄZKI:
Sortowanie paczek nadawanych; Ustawienie wózków platformowych; Identyfikowanie poszczególnych rodzajów produktów lub materiałów, umieszczenie ich w odpowiednich pojemnikach lub miejscach przechowywania/składowania. Praca fizyczna, stojąca. Praca w godz. 2:00-10:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Język ukraiński- mile widzianyWymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A1 - początkujący, w piśmie: A1 - początkujący

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu