Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie
Ślusarz
Miejsce pracy: Kościan
Numer: StPr/24/0481
OBOWIĄZKI:
Ślusarz
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kościan

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie

Podobne ogłoszenia:

Ślusarz

Data dodania: 2024-10-11

zakład ślusarski, obróbka metali Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: sprawność fizyczna Wymagania inne:

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

Lokalizacja: Lamki

Oferta

Ślusarz

Dorabianie elementów metalowych do renowacji karoserii starych pojazdów, obróbka elementów stalowych na tokarce oraz szlifierkach, spawanie drobnych...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Pile

Lokalizacja: Kaczory

Oferta

Ślusarz

Data dodania: 2024-10-04

Ślusarz Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie

Lokalizacja: Kościan