Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie
Ślusarz
Miejsce pracy: Gniezno
Numer: StPr/24/0431
OBOWIĄZKI:
cięcie, gięcie i obróbka powierzchni blach, montaż produkowanych elementów maszyn, wiercenie, gwintowanie otworów w wytwarzanych elementach maszyn.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Gniezno


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 7 059 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Ślusarz

Data dodania: wczoraj

Ślusarz Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie

Lokalizacja: Kościan

Oferta

Ślusarz-stanowisko pomocnicze

Data dodania: wczoraj

przygotowywanie stanowiska praccy zgodnie z zasadami bhp, czyszczenie i konserwowanie maszyn, urządzeń i narzędzi ślusarskich,przygotowywanie materiałów,...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Wielkopolskim

Lokalizacja: Snowidowo

Oferta

Ślusarz

Data dodania: 2024-05-16

wykonywanie prac ślusarskich Wymagania inne:

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie

Lokalizacja: Lubcz Wielki

Oferta