Serwisant ds. przeglądów, napraw separatorów i przepompowni

Awas - Serwis - lider w branży serwisu i czyszczenia urządzeń do podczyszczania ścieków
poszukuje do pracy w pełnym wymiarze;

Miejsce pracy: Turek
Co będzie należało do Twoich obowiązków?
  • Przeglądy serwisowe separatorów, układów przepompowni deszczowych i sanitarnych, ich naprawy i modernizacje
Warunki pracy:
  • okresowe przeglądy urządzeń- separatory, przepompownie, myjnie
  • naprawy separatorów
  • naprawy i modernizacje przepompowni (wymiana pomp, zmiany w konstrukcji rurociągów, wymiana elementów układów przepompowych np. zawory, pływaki)
  • praca w delegacji na terenie kraju
Wymagania:
  • wykształcenie minimum zawodowe techniczne kierunkowe (np. elektryk, elektromechanik, monter instalacji sanitarnych) lub posiadane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • podstawowa znajomość mechaniki maszyn i połączeń rurowych
  • dyspozycyjność
  • gotowość do pracy w delegacji (wyjazd w poniedziałek, powrót piątek)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, umiejętności spawania oraz uprawnienia SEP 1kV będą dodatkowym atutem
Nasze oczekiwania:
  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • doskonała organizacja pracy
  • zdolności manualne
  • obsługa elektronarzędzi
Oferujemy:
  • przeszkolenie w zakresie wykonywanej pracy
  • narzędzia i środki niezbędne do wykonywania pracy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • stabilne warunki zatrudnienia i atrakcyjny system wynagrodzeń
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • możliwość szkolenia i podnoszenia kwalifikacji
  • bardzo dobrą atmosferę pracy
  • atrakcyjne ubezpieczenie na życie
Benefity:
  • Ubezpieczenie medyczne i obsługa medyczna
  • Ubezpieczenie wypadkowe przez 24h cały rok
  • Służbowy telefon do użytku prywatnego
  • Służbowy samochód do użytku prywatnego