Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Kole
Miejsce pracy: Koło
Numer: StPr/24/0481
OBOWIĄZKI:
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Koło

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kole

Podobne ogłoszenia:

Pracownik fizyczny przy pracach elektroenergetycznych

Data dodania: wczoraj

Pomoc przy montażu linii energetycznych i pracach elektryczno-energetycznych oraz pracach ziemnych (kopanie, zasypywanie itp.). Praca w terenie. Wymagania...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu

Lokalizacja: Opatówek

Oferta

Pomocniczy robotnik w hodowli zwierząt

KARMIENIE I POJENIE ZWIERZĄT, UTRZYMYWANIE W CZYSTOŚCI ZWIERZĄT ORAZ KURNIKÓW; WYKONYWANIEINNYCH POKREWNYCH ZADAŃ; EWENTUALNIE NADZOROWANIE INNYCH...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrzeszowie

Lokalizacja: Mikstat

Oferta

Sortowacz

Według załącznika Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Złotowie

Lokalizacja: Sypniewo (pow. złotowski, gm. Jastrowie), Sypniewo