Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Jarocinie
Miejsce pracy: Golina
Numer: StPr/24/0302
OBOWIĄZKI:
CZYNNOŚCI POMOCNICZE I USŁUGOWE W STOSUNKU DO INNYCH STANOWISK W ZAKŁADZIE PRACY
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : OBSŁUGA MASZYN DO KONFEKCJONOWANIA.[Inne] : PRACA W SYSTEMIE ZMIANOWYM:1. 5.00-13.002.13-00-21.003.21.00-05.00OKOŁO 160 GODZIN MIESIĘCZNIE.

Miejsce pracy:

Golina

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jarocinie