Robotnik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim
Robotnik budowlany
Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski
Numer: StPr/24/0456
OBOWIĄZKI:
wykonywanie prac remontowo budowlanych i wykończeniowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: pracownik remontowy


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Ostrów Wielkopolski


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Robotnik budowlany

Data dodania: 2024-04-30

- Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: obsługa elektronarzędzi-wiertarka,wkrętarka itp. Uprawnienia: brak lęku wysokości Wymagania...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach

Lokalizacja: Rogoźno

Oferta

Pracownik budowlany

Data dodania: 2024-04-29

Roboty ziemne , profilowanie podłoża, roboty rozbiórkowe Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Turku

Lokalizacja: Kuny

Oferta

Pomocniczy robotnik budowlany

Data dodania: 2024-04-29

NAUKA:WYKONYWANIA PROSTYCH PRAC ROZBIÓRKOWYCH,KOPANIA DOŁÓW PZY UŻYCIU NARZĘDZI RĘCZNYCH,MIESZANIA ZAPRAW BUDOWLANYCH,ŁADOWANIA ORAZ ROZŁADOWYWANIA...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Koninie

Lokalizacja: Helenów Drugi

Oferta