Recepcjonista

Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie
Recepcjonista
Miejsce pracy: Ogrody
Numer: StPr/24/0734
OBOWIĄZKI:
telefoniczne umawianie klientów na wizyty,obsługa kasy fiskalnej,obsługa mediów spolecznościowych,sprzedaż kosmetyków i akcesoriów,przedstawianie ofert,przygotowanie gabinetów do zabiegów,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Ogrody


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Recepcjonista

Data dodania: 2024-09-18

sprzatanie, prowaszenie grafiku, obsługa klienta, prowadzenie FB i Insta, znajomość Canvy warunek konieczny, Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy

Lokalizacja: Słupca

Oferta

Recepcjonista

Data dodania: 2024-09-12

telefoniczne umawianie klientów na wizyty,obsługa kasy fiskalnej,obsługa mediów spolecznościowych,sprzedaż kosmetyków i akcesoriów,przedstawianie...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie

Lokalizacja: Ogrody

Oferta

Recepcjonista

Data dodania: 2024-09-11

obsługa urządzeń telekomunikacyjnych, współpraca z pocztą i firmami kurierskimi, prowadzenie reklamy w social mediach Wymagania konieczne:...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrzeszowie

Lokalizacja: Ostrzeszów

Oferta