Pracownik przygotowujący posiłki typu fast food

Powiatowy Urząd Pracy w Koninie
Miejsce pracy: Konin
Numer: StPr/24/0244
OBOWIĄZKI:
Nauka:-Przygotowania i wydawania posiłków typu fast food- obsługi klienta,- kontrolowania i sprawdzania etykiet cenowych i terminów przydatności do spożycia artykułów spożyczych , napoi,- obsługi kasy fisklanej,-układania towaru na półkach z procedurami i zasadami przyjętymi w firmie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Program Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych z Powiatu Konińskiego i Miasta Konina (I)Kobieta w wieku 18-29 lat

Miejsce pracy:

Konin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koninie