Pracownik produkcyjny - budowa kebabu

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Miejsce pracy: Złotkowo
Numer: StPr/24/1438
OBOWIĄZKI:
praca z mięsem, budowa kebabu; odczyt oryginalnych receptur tureckich;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: turecki, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Wymagania inne:

doświadczenie zawodowe w gastronomii przy budowie kababu, znajomość kuchni tureckiej, nauka pracowników budowy kebabu

Miejsce pracy:

Złotkowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 380 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu