Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Kępnie
Miejsce pracy: Baranów
Numer: StPr/24/0850
OBOWIĄZKI:
Zbijanie stelaży mebli tapicerowanych, klejenie bonelii z pianki tapicerskiej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Sprawność fizyczna
Uprawnienia: Dokładność

Wymagania inne:

[Inne] : Mile widziana znajomość jezyka angielskiego, praca w międzynarodowym zespole

Miejsce pracy:

Baranów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kępnie