Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Turku
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Malanów
Numer: StPr/24/0651
OBOWIĄZKI:
Praca związana z produkcją materaców, poduszek, mebli kontynentalnych, pakowaniem, załadunkiem towaru, pracę logistyczne, sprzątanie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Malanów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Turku

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pracownik produkcji

Data dodania: wczoraj

praca przy produkcji kotłów wentylacyjnych Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia: umiejętności manualne Wymagania...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Oferta

Pracownik produkcji

Data dodania: 2024-10-14

kompletacja i montaż zamówienia dla klienta, produkcja tabliczek, produkcja indywidualnych trofeów, rozpakowywanie paczek, pakowanie towaru do wysyłki,...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Lokalizacja: Poznań

Oferta

Pracownik produkcji

Data dodania: 2024-10-11

Sortowanie ręczne i mechaniczne oraz demontaż zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, pomoc przy załadunku i rozładunku towaru, obsługa maszyn...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Tomyślu

Lokalizacja: Sękowo

Oferta