Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Mosina
Numer: StPr/24/3051
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie prostych czynności związanych z produkcją w zakresie lakierowania — pomoc dla lakiernika; praca w godz.8-16
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: doświadczenie zawodowe (wymagany staż - lata: 1)


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Mosina


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pracownik produkcji

Data dodania: 2024-09-17

Praca przy maszynie. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne:

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie

Lokalizacja: Herburtowo

Oferta

Pracownik produkcji

Data dodania: 2024-09-16

PRACE PRODUKCYJNE PRZY MONTAŻU RĘCZNYM CZĘŚCI ELEKTRONICZNYCH ZGODNIE Z PRZEDSTAWIONYMI ZLECENIAMI Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Tomyślu

Lokalizacja: Nowy Tomyśl

Oferta

Pracownik produkcji kebabu

Data dodania: 2024-09-16

Przenoszenie i przewożenie surowców, materiałów, sprzętów, podzespołów, komponentów i części itp. na miejsce prowadzenia prac;wykonywanie prostych,...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Tomyślu

Lokalizacja: Opalenica

Oferta