Pracownik produkcji

Szukasz dla siebie ciekawej oferty pracy? Świetnie się składa, bo współpracujemy z największymi firmami w Polsce i szukamy dla nich najlepszych Kandydatów.

Teraz prowadzimy rekrutację dla firmy, która poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Robakowo
Zadania:
  • Przygotowanie surowca na produkcję z wyznaczonego magazynu
  • Montaż, pakowanie oraz oznaczanie
  • Monitorowanie jakości produktów zgodnie z wytycznymi
  • Wyłapywanie niezgodności
Wymagania:
  • Zdolności manualne, dbałość o szczegóły
  • Zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym ( system 3,2,1)
  • Sprawność fizyczna
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową - opcja przejścia w struktury firmy nawet po miesiącu
  • Wynagrodzenie podstawowe plus dodatek uznaniowy oraz wynikowy
  • Bonus finansowy
  • Dofinansowanie do dojazdów
  • 2 przerwy plus dodatkowe w razie potrzeby
  • Sporadycznie nadgodziny (zmiana ranna w sobotę lub nocna w niedzielę)- dla chętnych - odbiór godzin lub wynagrodzenie