Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski
Numer: StPr/24/0633
OBOWIĄZKI:
Produkcja wiązek elektrycznych do pojazdów silnikowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Ostrów Wielkopolski


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 5 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pracownik produkcji/operator

Data dodania: wczoraj

Praca na stanowisku pracownika produkcji obejmuje jedną z następujących prac:- obsługa linii produkcyjnej zgodnie z obowiązującymi procedurami i...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach

Lokalizacja: Buszewo

Oferta

Pracownik produkcji

Data dodania: 2024-05-16

zgodnie z programem Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: obsługa wózka widłowego Wymagania inne:

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Wągrowcu

Lokalizacja: Niemczyn

Oferta

Pracownik produkcji

Data dodania: 2024-05-15

zgodny z charakterystyką pracy Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Pleszewie

Lokalizacja: Borowiec (pow. ostrowski, gm. Ostrów Wielkopolski), Borowiec

Oferta