Pracownik produkcji kebabu

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Tomyślu
Miejsce pracy: Opalenica
Numer: StPr/24/0421
OBOWIĄZKI:
Przenoszenie i przewożenie surowców, materiałów, sprzętów, podzespołów, komponentów i części itp. na miejsce prowadzenia prac;wykonywanie prostych, powtarzalnych czynności wyrobów gotowych;ręczne sortowanie produktów lub komponentów;przenoszenie gotowych części i produktów z linii montażowej;przygotowywanie materiałów i narzędzi niezbędnych do produkcji;ręczne wykonywanie prostego demontażu maszyn i urządzeń przemysłowych pod nadzorem osób wyżej wykwalifikowanych;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Język: turecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania inne:

Znajomość języka tureckiego jest wymagana w celu komunikowania się z resztą pracowników, która posługuję się w tym języku.

Miejsce pracy:

Opalenica

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Tomyślu