Pracownik prac dorywczych

Powiatowy Urząd Pracy w Pile
Miejsce pracy: Brzostowo
Numer: StPr/24/0915
OBOWIĄZKI:
- wykonywanie różnego typu prostych prac zleconych tj.:- prace porządkowe na zewnątrz i wewnątrz budynku,- sprzątanie i porządkowanie terenu przy szkole,- posługiwanie się prostymi narzędziami np. łopata, grabie, haczka, kosiarka do trawy itp.,- posługiwanie się środkami ochrony osobistej,- przestrzeganie zasad bhp. i p.poż.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Wykształcenie: zasadnicze branżowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Brzostowo

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pile