Pracownik pomocniczy ślusarza

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim
Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski
Numer: StPr/24/1051
OBOWIĄZKI:
- szlifowanie, gwintowanie, nitowanie, gięcie, wiercenie, lutowanie, itp.- czyszczenie i konserwacja uzytkowanych narzedzi oraz stanowiska pracy,- obsługiwanie narzędzi, maszyn do obróbki metalu,- przygotowanie materoałów do składania i/lub szczepienia konstrukcji,- wykonywanie elementów metalowych przez wykrawanie i toczenie,- przestrzeganie obowiązujących przeisów i instrukcji BHP
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Ostrów Wielkopolski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim