Pracownik obsługi sklepu

Powiatowy Urząd Pracy w Pile
Miejsce pracy: Piła
Numer: StPr/24/0947
OBOWIĄZKI:
Bezpośrednia obsługa klientów, obsługa kasy, wystawianie faktur, gospodarka magazynowa, rozkładanie towarów w miarę potrzeb.Umowa zlecenie na okres 18 m-cy, praca będzie wykonywana w godz. :06:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, w tym 1 niedziela pracująca w miesiącu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: obsługa kasy fiskalnej z terminalem kart płatniczych

Wymagania inne:

Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, umiejętność obsługi kasy fiskalnej oraz terminala kart płatniczych, aktualne badania Sanepid, doświadczenie zawodowe - 6 m-cy w obszarze sprzedaży

Miejsce pracy:

Piła

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pile