Pracownik Magazynowy

W CEVA wierzymy, że logistyka to biznes, który tworzą ludzie, dlatego budujemy środowisko zaufania i współpracy zespołowej - zachęcamy do inicjatyw i umożliwiamy naszym talentom rozwój ich kariery. Dzięki naszym 78 000 pracowników, którzy zlokalizowani są w ponad 160 krajach, oferujemy naszym Klientom dedykowane rozwiązania w zakresie logistyki kontraktowej, frachtu lotniczego i morskiego, dystrybucji oraz zarządzania transportem. Jako firma rozwijamy się w szybkim tempie - czy odważysz się rozwijać razem z nami?
Miejsce pracy: Plewiska
ZADANIA NA STANOWISKU PRACY
  • Rozładowanie i przeładowanie towarów
  • Kontrola jakościowa towarów podczas załadunku/rozładunku
  • Przygotowanie dokumentacji magazynowej
  • Dbałość o porządek w magazynie
OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW
  • Uprawnienia UDT do prowadzenia wózków widłowych czołowych
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min.1 rok) - bez wysokiego składu
  • Gotowość do pracy zmianowej od poniedziałku do piątku (nasze zmiany: 6:00- 14:00; 14:00-22:00, 22:00- 6:00) - w weekendy nie pracujemy
  • Znajomość obsługi komputera (lub otwartość na możliwość dodatkowego rozwoju)
  • Umiejętność pracy w zespole
OFERUJEMY
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w systemie zmianowym poniedziałek - piątek
  • Atrakcyjne wynagrodzenie; pensja wypłacana w terminie
  • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych i benefitów takich jak: Multisport, kino, teatr, koncerty, systemy rabatowy, dofinansowanie wypoczynku, świadczenie świąteczne
  • Opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życzenie dla Pracownika i jego rodziny
  • Premiowy system poleceń pracowniczych
  • Przyjazną atmosferę pracy

Jako organizacja globalna oraz część grupy CMA CGM, różnorodność ma kluczowe znaczenie dla naszego sukcesu; tylko odzwierciedlając kulturę, języki i lokalną wiedzę o naszych klientach, możemy odnieść sukces. Zatrudniając ludzi z różnym doświadczeniem i umiejętnościami, poszerzamy wiedzę oraz zwiększamy naszą kreatywność i innowacyjność.

Uwaga: Procesy rekrutacyjne w CEVA Logistics obejmują komunikację z kandydatami za pośrednictwem oficjalnych mediów społecznościowych, takich jak LinkedIn lub za pośrednictwem adresu e-mail firmy o następującym schemacie: imię.nazwisko@cevalogistics.com. Zalecamy, nie odpowiadać na propozycje biznesowe i/lub oferty pracy pochodzące od niezaufanych nadawców.