Pracownik Magazynowy

Wielkopolska Agencja Pracy od 2005 roku świadczy kompleksowe usługi pracy tymczasowej oraz rekrutacji i selekcji pracowników. Jesteśmy wpisani do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1649.

Pracownik Magazynowy
Miejsce pracy: Wysogotowo
Opis stanowiska:
  • kompletacja towaru,
  • przepakowywanie towaru,
  • przygotowywanie paczek kurierskich,
  • proste prace magazynowe.
Wymagania:
  • status ucznia/studenta,
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku.
Oferujemy:
  • praca od zaraz,
  • umowa zlecenie,
  • stawka: 28,10 NETTO/h - 30,00 zł NETTO/h,
  • jedna lub dwie zmiany.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pracownik Magazynowy

Data dodania: 2024-09-04

Opis stanowiska: kompletacja towaru, przepakowywanie towaru, przygotowywanie paczek kurierskich, proste prace magazynowe. Wymagania: status ucznia/studenta,...

Pracodawca: Wielkopolska Agencja Pracy Sp. z o.o.

Lokalizacja: Baranowo

Oferta

Pracownik Magazynowy

Data dodania: 2024-09-04

Opis stanowiska: kompletacja towaru, przepakowywanie towaru, przygotowywanie paczek kurierskich, proste prace magazynowe. Wymagania: status ucznia/studenta,...

Pracodawca: Wielkopolska Agencja Pracy Sp. z o.o.

Lokalizacja: Tarnowo Podgórne

Oferta