Pracownik magazynowo-produkcyjny

Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią
Miejsce pracy: Niemczyn
Numer: StPr/24/0722
OBOWIĄZKI:
utrzymanie czystości i porządku wewnątrz budynku i w jego otoczeniu, bieżąca obsługa linii produkcyjnej, realizacja planu produkcji, przestrzeganie norm ilościowych, sprawdzanie jakości produktu, pakowanie towarów, weryfikacja poprawnego działania urządzeń-wykrywanie usterekOferta stażu - przeznaczona dla osób bezrobotnych - zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nakle nad Notecią.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

chęci do pracy

Miejsce pracy:

Niemczyn

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią