Pracownik lobby

Powiatowy Urząd Pracy w Koninie
Pracownik lobby
Miejsce pracy: Stare Miasto
Numer: StPr/24/1168
OBOWIĄZKI:
Nauka:- doboru odpowiednich preparatów do czyszczenia określonych powierzchni,-obsługi urządzeń gastronomicznych,- procesu otwarcia lokalu gastronomicznego,-
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Fundusz Pracy

Miejsce pracy:

Stare Miasto


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koninie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Sprzątaczka

Data dodania: 2024-09-16

- utrzymanie czystości w obiekcie Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie

Lokalizacja: Wieleń

Oferta

Pracownik porządkowy

Data dodania: 2024-09-15

mycie, sprzątanie Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: [Inne] : Książeczka sanepidowskaWymagana znajomość j....

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy

Lokalizacja: Słupca

Oferta

Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)

Data dodania: 2024-09-13

utrzymywanie powierzchni w czystości , dbanie o bezpieczeństwo i higienę prcy ośrodka, nadzór nad utylizacją odpadów Wymagania konieczne:...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Złotowie

Lokalizacja: Złotów

Oferta