Pracownik hali produkcyjnej

Powiatowy Urząd Pracy w Chodzieży
Pracownik hali produkcyjnej
Miejsce pracy: Chodzież
Numer: StPr/24/0276
OBOWIĄZKI:
Praca na hali produkcyjnej, składacz okien, produkcja stolarki okiennej
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie zawodowe w branży

Miejsce pracy:

Chodzież


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chodzieży

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Przetwórca mięsa

Data dodania: 2024-09-19

Przetwarzanie i przerób mięsa. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze branżowe Uprawnienia: Efektywna współpraca w zespole Wymagania inne:

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Lokalizacja: Komorniki

Oferta

Pracownik przygotowania produkcji - linia rozlewu (m/k)

Data dodania: 2024-09-18

Zadania: praca na planie produkcyjnym, przygotowywanie mieszanek na poszczególne linie produkcyjne według receptury, przygotowywanie surowców, dorabianie...

Pracodawca: Trenkwalder

Lokalizacja: Rabowice, k. Swarzędza

Oferta

Robotnik produkcyjny

Data dodania: 2024-09-18

Przygotowanie materiałów do produkcji Montowanie Pakowanie Kontrola jakości Dobra sprawność fizyczna Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym ( system...

Pracodawca: WORKPOL Sp. z o.o.

Lokalizacja: Robakowo

Oferta