Pracownik działu administracji

Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Wielkopolskiej
Miejsce pracy: Robakowo
Numer: StPr/24/0590
OBOWIĄZKI:
przyjmowanie faktur zakupowych;fakturowanie bieżącej sprzedaży;katologowanie i archiwizacja faktur;obsługa sprzętu biurowego;obsługa korespondencji;uzupełnianie baz danych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: OBSŁUGA KOMPUTERA

Wymagania inne:

obsługa programów STREAMSOFT - mile widziana;umiejętności komunikacji

Miejsce pracy:

Robakowo

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Wielkopolskiej