Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/24/3384
OBOWIĄZKI:
obsługa korespondencji firmowej, przyjmowanie i obsługa interesantów , nadzór nad dokumentacją firmową, obsługa urządzeń biurowych, zamawianie materiałów biurowych, komunikacja z osobami rosyjsko i białoruskojęzycznymi, prowadzenie korespondencji w językach obcych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: białoruski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: mile widziane doświadczenie
Uprawnienia: obsługa urządzeń biurowych

Wymagania inne:

biegła znajomość pakietu Ms Office, biegła obsługa komputera z obsługą internetu

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 31 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu