Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Złotowie
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Krajenka
Numer: StPr/24/0216
OBOWIĄZKI:
Według załącznika
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: księgowość, kady, płace, finanse


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Krajenka


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Złotowie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pracownik biurowy

Data dodania: 2024-04-30

zarządzanie funkcjonowaniem biura, ustalanie harmonogramu spotkań swojego przełożonego, sporządzanie korespondencji, porządkowanie oraz archiwizacja...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Lokalizacja: Poznań

Oferta

Pracownik administracyjno-biurowy

Data dodania: 2024-04-30

Nauka:- archiwizacji dokumentów,- pisania dokumentacji technicznej,- zapoznawania się z dokumentacją biurową,- sprawnego obiegu dokumentów. Wymagania...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Koninie

Lokalizacja: Konin

Oferta

Pracownik administracyjno-biurowy

Data dodania: 2024-04-30

Nauka:- archiwizacji dokumentów,- pisania dokumentacji technicznej,- zapoznawania się z dokumentacją biurową,- sprawnego obiegu dokumentów. Wymagania...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Koninie

Lokalizacja: Konin

Oferta