Pracownik biurowy, obsługa klienta, asystentka

Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie
Miejsce pracy: Woźniki (pow. gnieźnieński, gm. Łubowo), Woźniki
Numer: StPr/24/1010
OBOWIĄZKI:
- współpraca z biurem rachunkowym- prowadzenie korespondencji z partnerami krajowymi i zagranicznymi- przygotowywanie ofert dla potencjalnych klientów- znajomość języka angielskiego i języka francuskiego na poziomie B1 jest niezbędna ponieważ pracownik będzie współpracował z partnerami zagranicznymi. Firma zajmuje się produkcją mebli które są wysyłane za granicą. Do obowiązków będzie należało przygotowywanie ofert w języku obcym
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: francuski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Woźniki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie