Pracownik biurowo-magazynowy

Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie
Pracownik biurowo-magazynowy
Miejsce pracy: Leszno
Numer: StPr/24/0853
OBOWIĄZKI:
-wystawianie ofert-analiza cen-sortowanie i pakowanie produktów-zamawianie produktów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, inne


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Leszno


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pracownik biurowy, obsługa klienta, asystentka

Data dodania: wczoraj

- współpraca z biurem rachunkowym- prowadzenie korespondencji z partnerami krajowymi i zagranicznymi- przygotowywanie ofert dla potencjalnych klientów-...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie

Lokalizacja: Woźniki (pow. gnieźnieński, gm. Łubowo), Woźniki

Oferta

Pracownik biurowy

Data dodania: wczoraj

Pomoc przy rejestracji pacjentów, pomoc przy pracach biurowych, pomoc przy utrzymaniu czystości na stanowisku pracy, kontakt z pozostałymi pracownikami,...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Pile

Lokalizacja: Piła

Oferta

Pracownik biurowy

Data dodania: 2024-10-20

obsługa korespondencji firmowej, przyjmowanie i obsługa interesantów , nadzór nad dokumentacją firmową, obsługa urządzeń biurowych, zamawianie...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Lokalizacja: Poznań

Oferta