Pracownik administracyjny

Miejsce pracy: Poznań
Zakres obowiązków:
  • bieżące prace adminstracyjne,
  • dbanie o zaopatrzenie biura w art. biurowe, środki czystości itp.,
  • zastępowanie fakturzystki w razie jej nieobecności,
  • zastępowanie sekretarki w razie jej nieobecności,
  • wsparcie działu zakupów w bieżących pracach,
  • współpraca z innymi działami w firmie.
Wymagania:
  • znajomość programów MS Office, ERP,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • gotowość do pracy w różnych działach w razie potrzeby,
  • umiejętność wyznaczania priorytetów w działaniu,
  • aktywne i kreatywne podejście do realizacji zadań.
Mile widziane:
  • znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycie doświadczenia w prężnie rozwijającej się drukarni,
  • przyjazną atmosferę.
Benefity:
  • dofinansowanie do karty MultiSport,
  • wyjazdy i imprezy firmowe.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.