Pracownik administracyjno - biurowy (staż)

Powiatowy Urząd Pracy w Rawiczu
Pracownik administracyjno - biurowy (staż)
Miejsce pracy: Miejska Górka
Numer: StPr/24/0587
OBOWIĄZKI:
- pomoc w przygotowaniu dokumentów- obsługa klienta- pomoc w wystawianiu fv- obsługa sprzętu biurowego- wykonywanie innych zadań wynikających z zakresu obowiązków służbowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Miejska Górka


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rawiczu

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pracownik administracyjny

Data dodania: wczoraj

Zakres obowiązków: bieżące prace adminstracyjne, dbanie o zaopatrzenie biura w art. biurowe, środki czystości itp., zastępowanie fakturzystki w razie...

Pracodawca: MDM-DRUK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Lokalizacja: Poznań

Oferta

Pracownik Administracyjny ds. Frachtu Lotniczego

Data dodania: 2024-10-16

Do Twoich najważniejszych zadań na tym stanowisku należeć będzie: organizacja obrotu dokumentów działu spedycji (kompletowanie, sprawdzanie poprawności...

Pracodawca: cargo-partner spedycja sp. z o.o.

Lokalizacja: Wysogotowo, k. Poznania

Oferta

Administrative Specialist

Data dodania: 2024-10-14

Job Tasks: Purchase and maintain office supplies and equipment Ensure compliance with health, safety, and environmental standards Oversee building usage and...

Pracodawca: ManpowerGroup

Lokalizacja: Kalisz

Oferta