Pracownik administracyjno-biurowy, logistyk

Powiatowy Urząd Pracy w Złotowie
Miejsce pracy: Złotów
Numer: StPr/24/0236
OBOWIĄZKI:
Według załącznika
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: administracja, logistyk
Wykształcenie: średnie zawodowe
Język: niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Złotów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Złotowie