Pomocnik pilarza

Powiatowy Urząd Pracy w Chodzieży
Miejsce pracy: Bukowiec (pow. nowotomyski, gm. Nowy Tomyśl), Bukowiec
Numer: StPr/24/0268
OBOWIĄZKI:
Sadzenie, grodzenie, rozgrodzenie, koszenie, czyszczenie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: kurs operator pilarki

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie zawodowe w branży leśnej, prawo jazdy kategorii B - potrzebne jedynie w celu dotarcia na miejsce zbiórki w siedzibie pracodawcy: Bukowiec 40

Miejsce pracy:

Bukowiec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chodzieży