Pomocnik na produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Pomocnik na produkcji
Miejsce pracy: Komorniki
Numer: StPr/24/2997
OBOWIĄZKI:
pomoc przy produkcji wyrobów z plastiku, obsługa wtryskarek
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Komorniki


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pomocnik produkcji

Data dodania: 2024-09-15

Korzystanie z maszyny śrutownica, zawieszanie elementów metalowych, oczyszczanie z zanieczyszczeń (ścieranie), ściąganie produktów, pakowanie i...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

Lokalizacja: Wtórek

Oferta

Robotnik wykonujący prace proste w przemyśle

Data dodania: 2024-09-14

Przenoszenie i przewożenie surowców, materiałów, sprzętów, podzespołów, komponentów i części itp. na miejsce prowadzenia prac. Prowadzenie obróbki...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrzeszowie

Lokalizacja: Mikstat

Oferta

Pomocniczy robotnik przemysłowy

Data dodania: 2024-09-13

pomoc przy produkcji świec naturalnych Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrzeszowie

Lokalizacja: Ostrzeszów

Oferta