Pomocnik elektryka

Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu
Miejsce pracy: Krowica Zawodnia
Numer: StPr/22/0076
OBOWIĄZKI:
Pomoc elektrykowi przy montażu instalacji elektrycznych oraz wszelkiego osprzętu elektrycznego, praca w delegacji oraz na miejscu, praca na wysokości pow. 3 metrów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Mile widziane wykształcenie zawodowe, pracodawca finansuje kurs uprawnień SEP, chęci do pracy, umiejętność pracy w zespole, osoba chętna do przyuczenia. Oferta w ramach programu PO WER V Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie kaliskim (V)

Miejsce pracy:

Krowica Zawodnia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu