Pomocniczy robotnik w hodowli zwierząt

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrzeszowie
Miejsce pracy: Mikstat
Numer: StPr/24/0426
OBOWIĄZKI:
KARMIENIE I POJENIE ZWIERZĄT, UTRZYMYWANIE W CZYSTOŚCI ZWIERZĄT ORAZ KURNIKÓW; WYKONYWANIEINNYCH POKREWNYCH ZADAŃ; EWENTUALNIE NADZOROWANIE INNYCH PRACOWNIKÓW
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

[Inne] : WYNAGRODZENIE MIESIĘCZNE WYLICZANE JEST PROPORCJONALNIE DO PRZEPRACOWANYCH GODZIN WMIESIĄCU; WYMIAR CZASU PRACY: 160 GODZIN MIESIĘCZNIE

Miejsce pracy:

Mikstat

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrzeszowie