Pomocniczy robotnik hodowli zwierząt

Powiatowy Urząd Pracy w Wolsztynie
Miejsce pracy: Barłożnia Wolsztyńska
Numer: StPr/24/0505
OBOWIĄZKI:
Pracownicy podejmujący pracę na stanowisku pomocniczy robotnik hodowli zwierząt będą zajmować się obsługą urządzeń znajdujących się w kurnikach oraz będą wykonywać dodatkowe czynności w pomieszczeniu kurnika.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Barłożnia Wolsztyńska

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wolsztynie