Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski
Numer: StPr/24/1298
OBOWIĄZKI:
pomoc w kuchni (restauracja Guarana)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: Doświadczenie na stanowisku


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Ostrów Wielkopolski


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pomoc kuchenna/kucharz

Data dodania: wczoraj

- pomoc w przygotowywaniu posiłków,- dbanie o prządek w miejscu pracy, Wymagania konieczne: Zawód: Kucharz* Zawód: Pozostali kucharze Zawód: Pomoc...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach

Lokalizacja: Szamotuły

Oferta

Pomoc kuchenna

Data dodania: wczoraj

Zadania: Pomoc przy dekoracjach zakąsek oraz plater, Gotowanie mięs i ryb, Przygotowywanie półproduktów oraz obieranie warzyw. Oczekujemy: Motywacji do...

Pracodawca: ABC Kuchni Sp. z o.o.

Lokalizacja: Suchy Las, ul. Obornicka 55

Oferta

Usługi utrzymania czystości w kuchni/ pomoc kuchenna

Data dodania: 2024-10-20

pomoc kuchenna, dbanie o porządek na kuchni, sprzatanie oraz mycie; usługi utrzymania czystości w kuchni zgodnie ze standardami; wynagrodzenie od 01.01.2025...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Lokalizacja: Poznań

Oferta