Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie
Miejsce pracy: Nowa Wieś (pow. szamotulski, gm. Wronki), Nowa Wieś
Numer: StPr/24/0129
OBOWIĄZKI:
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Nowa Wieś

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie

Podobne ogłoszenia:

Pomoc Kuchenna

Data dodania: dzisiaj

Oferujemy: Uczciwe i terminowe wynagrodzenie - umowa o pracę po okresie próbnym (4700,00). Bezpłatny transport. Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie...

Pracodawca: Dussmann Polska Sp.z o.o.

Lokalizacja: Robakowo

Data dodania: 2024-10-15

- nadzór nad stanem ilościowym składników potrzebnych do wypieków,- pomoc w regularnym zaopatrzeniu w niezbędne produkty, w tym środki czystości,-...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Pile

Lokalizacja: Piła

Data dodania: 2024-10-14

Zadania: Pomoc przy dekoracjach zakąsek oraz plater, Gotowanie mięs i ryb, Przygotowywanie półproduktów oraz obieranie warzyw. Oczekujemy: Motywacji do...

Pracodawca: ABC Kuchni Sp. z o.o.

Lokalizacja: Suchy Las, ul. Obornicka 55