Pomoc Apteczna

Miejsce pracy: Poznań, ul. abpa Antoniego Baraniaka 88

Twój zakres zadań:
  • Samodzielne zarządzanie stanami magazynowymi
  • Sprawne przyjmowanie towaru, sprawdzenie pod względem jakościowym oraz ilościowym zgodności z fakturą zakupu
  • Rzetelne weryfikowanie dat ważności przyjmowanego towaru
  • Przygotowanie asortymentu bieżącego w ekspedycji, niezbędnego do zapewnienia sprawnej obsługi Pacjentów
  • Dbałość o czystość w aptece oraz przejrzystość ekspozycji w ekspedycji, a przez to wizerunek apteki
To oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umową o pracę
  • Praca z najwyższej jakości asortymentem
  • Wsparcie Kierownika Apteki oraz Zespołu na każdym etapie pracy
  • W pełni finansowana prywatna opieka medyczna (również dla rodziny) wraz z pakietem sportowym
  • Dofinansowanie platformy benefitowej - preferencyjne ceny biletów do kina, teatru lub karty zakupowe oraz zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover
  • Internetowe kursy języka angielskiego
Nasze oczekiwania:
  • Chęć zdobycia doświadczenia w środowisku farmaceutycznym
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Zaangażowanie i dbałość o dobro pacjentów
  • Umiejętność budowania dobrych relacji