Pielęgniarz / Pielęgniarka

Szpital Specjalistyczny w Pile zatrudni:

Pielęgniarz / Pielęgniarka
Miejsce pracy: Piła
Zadania:
  • Praca w oddziałach szpitalnych, zachowawczych, zabiegowych, pracowni endoskopii oraz na bloku operacyjnym.
Wymagania:
  • Wykształcenie pielęgniarskie
  • Aktualne prawo wykonywania zawodu
  • Znajomość obsługi komputera oraz urządzeń biurowych
Oferujemy:
  • Umowa zlecenie, B2B - do ustalenia.
  • Praca zmianowa - dyżury podwójne. Możliwość dopasowania grafiku.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pielęgniarka / Pielęgniarz

Data dodania: wczoraj

Opis stanowiska: prowadzenie zabiegów hemodializy opieka pielęgniarska nad pacjentami hemodializowanymi oraz dializowanymi otrzewnowo prowadzenie...

Pracodawca: Fresenius

Lokalizacja: Poznań

Oferta

Pielęgniarka

Data dodania: 2024-09-18

Prowadzenie dokumentacji oraz opieka pielęgniarki nad mieszkańcami ZDPS.RM w Wieleniu. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne,...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie

Lokalizacja: Wieleń

Oferta

Pielęgniarka / Pielęgniarz

Data dodania: 2024-09-18

Wymagania aktualne prawo wykonywania zawodu doświadczenie zawodowe: co najmniej roczne doświadczenie na stanowisku pielęgniarki / pielęgniarza...

Pracodawca: POLMED S.A.

Lokalizacja: Poznań

Oferta