Pielęgniarka

Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie
Pielęgniarka
Miejsce pracy: Wieleń
Numer: StPr/24/0548
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie dokumentacji oraz opieka pielęgniarki nad mieszkańcami ZDPS.RM w Wieleniu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne, kierunek: Pielęgniarstwo


Wymagania inne:

Doświadczenie zawodowe - wskazane.Aktualne prawo wykonywania zawodu pielęgniarki.

Miejsce pracy:

Wieleń


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 5 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Koordynator Zespołu Pielęgniarskiego

Data dodania: wczoraj

Twoim głównym obowiązkiem będzie koordynacja zespołu Pielęgniarek i Położnych, czyli: organizowanie i nadzorowanie pracy zespołu: Pielęgniarek i...

Pracodawca: Medicover Sp. z o.o.

Lokalizacja: Poznań, Plac Andersa 5

Oferta

Pielęgniarka / Pielęgniarz​

Data dodania: 2024-10-16

Praca w ramach opieki ambulatoryjnej w Centrum Medycznym LUX MED przy ul. Ułańskiej 7 w Poznaniu. Praca w gabinecie zabiegowym (pobrania krwi, EKG). My...

Pracodawca: LUX MED Sp. z o.o.

Lokalizacja: Poznań, Grunwald, ul. Ułańska 7

Oferta

Pielęgniarka / Pielęgniarz

Data dodania: 2024-10-16

Praca w CM LUX MED Diagnostyka znajdującym się przy ul. Wichrowej 1a, w Poznaniu. My zadbamy o: stabilne i bezpieczne zatrudnienie w największej grupie...

Pracodawca: LUX MED Sp. z o.o.

Lokalizacja: Poznań, ul. Wichrowa 1a

Oferta