Pielęgniarka

Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie
Pielęgniarka
Miejsce pracy: Wieleń
Numer: StPr/24/0456
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie dokumentacji oraz opieka pielęgniarki nad mieszkańcami ZDPS.RM w Wieleniu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne, kierunek: Pielęgniarstwo


Wymagania inne:

Doświadczenie zawodowe - wskazane.Aktualne prawo wykonywania zawodu pielęgniarki.

Miejsce pracy:

Wieleń


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 5 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pielęgniarka / Pielęgniarz w oddziałach szpitalnych, zachowawczych, zabiegowych, pracowni endoskopii oraz na bloku operacyjnym

Data dodania: dzisiaj

Wykształcenie co najmniej średnie medyczne na kierunku pielęgniarstwo, Aktualne prawo wykonywania zawodu, Orientacja na Pacjenta, empatia, wysoka kultura...

Pracodawca: Szpital Specjalistyczny w Pile

Lokalizacja: Piła

Oferta

Pielęgniarka / Pielęgniarz

Data dodania: wczoraj

Opis stanowiska: prowadzenie zabiegów hemodializy opieka pielęgniarska nad pacjentami hemodializowanymi oraz dializowanymi otrzewnowo prowadzenie...

Pracodawca: Fresenius

Lokalizacja: Poznań

Oferta

Pielęgniarka

Data dodania: 2024-09-18

Prowadzenie dokumentacji oraz opieka pielęgniarki nad mieszkańcami ZDPS.RM w Wieleniu. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne,...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie

Lokalizacja: Wieleń

Oferta