Patient Care Specialist z językiem ukraińskim

Miejsce pracy: Poznań
Opis stanowiska:
  • zapisywanie pacjentów na wizyty (telefonicznie, z pomocą aplikacji Jutro Medical lub osobiście),
  • potwierdzanie wizyt stacjonarnych pacjentów
  • bieżące wsparcie pacjentów w użytkowaniu aplikacji Jutro Medical,
  • udzielanie pacjentom pomocy oraz odpowiadanie na ich zapytania (telefonicznie oraz e-mailowo),
  • przyjmowanie reklamacji i wniosków składanych przez pacjentów,
  • nadzór nad dokumentacją pacjentów,
  • pomoc w archiwizacji dokumentów,
  • tłumaczenie rozmów między personelem medycznym a pacjentami posługującymi się językiem ukraińskim
Wymagania:
  • swobodnie komunikujesz się w języku polskim (minimum C1) oraz ukraińskim (minimum C1)
  • jesteś asertywny/a i nie boisz się nowych wyzwań
  • dodatkowe punkty otrzymasz jeśli masz już doświadczenie w obsłudze pacjentów w placówkach medycznych i/lub studiujesz kierunki związane z obszarem medycznym (niekoniecznie musi to być medycyna)
Oferujemy:
  • umowę zlecenie
  • pracę hybrydową
  • liczne okazje do wspólnego spędzania czasu w ramach integracji zespołowych i ogólnofirmowych
Poznaj nasz zespół

Więcej informacji o firmie i naszych pracownikach znajdziesz na stronie:
www.jutromedical.com/kariera/dev