Palacz c.o.

Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie
Palacz c.o.
Miejsce pracy: Grzępy
Numer: StPr/24/0542
OBOWIĄZKI:
- monitorowanie i utrzymanie funkcjonowania kotła CO, - raportowanie pracy kotłowni,- utrzymanie porządku w kotłowni, - monitorowanie stanu zużycia paliwa, - dostosowanie parametrów spalania do warunków atmosferycznych, - dyspozycyjność.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: Uprawnienia do eksploatacji urządzeń wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających ciepło oraz innych urządzeń energetycznych - grupa 2
Uprawnienia: Szkolenie na stanowisku eksploatacji w zakresie urządzenia, instalacje i sieci energetyczne (grupa 2)

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Grzępy

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie